Z Dzieckiem Na Rowery

przez PlanetaSue
0 komentarz

Rowery, rowery, rowery, to jedna z myśli jaka do mnie przychodzi gdy zaczyna się wiosna. Bo rowery to nasza bajka, która zaczęła się kilka lat temu i trwa nadal. Bo rowery to nasza wspólna pasja. Pasja, która łączy ze sobą przyjemne z pożytecznym. Pedałujemy dla zdrowia, poznając przy tym nieznane nam wcześniej miejsca, i co najważniejsze, spędzamy razem czas.

IMG_1121

Jeszcze rok temu Sue przemierzała z nami dłuższe trasy w specjalnym foteliku, doczepionym do roweru taty. W tym roku, z racji zamiany roweru na większy model, Sue jeździ już z nami samodzielnie. Pierwsza trasa to był test. Sami nie wiedzieliśmy ile będzie w stanie przejechać. Dystans 12,30 km na początek to całkiem dobry wynik. Na drugi wypad zaplanowaliśmy trasę trochę dłuższą, udało nam się przejechać 16,64 km. I muszę to napisać. JESTEM DUMNA !!!!! A to pewnie nie koniec, bo gdy wracaliśmy tata powiedział, że następnym razem musi być 2 z przodu :). Na pewno będzie !!

A na rowerach, wiadomo, musi być wygodnie. Bluza to wybór Sue, dłuuuuuugi wybór. Na początku miały być lizaki chupa chups, potem usta, a po przejrzeniu kilkunastu stron Sue stwierdziła, że jednak chce kotka. Tu wcale nie było łatwiej. Pierwszy był kotek ze Shrek’a. Oglądamy, wybieramy, a nie, jednak chce innego kotka. Ok, to oglądamy inne. Leżące, siedzące, małe i duże, czarne i rude. Wybór naprawdę ciężki. Na szczęście udało się, zanim skończyła się moja cierpliwość…Bluza jest cudna. Sue mogłaby w niej chodzić dzień i noc.I mogę uczciwie stwierdzić, że po kilkunastu praniach wygląda wciąż idealnie :). A do tej bluzy koniecznie ulubione leginsy. Kask na głowę, KONIECZNIE,  rękawiczki na rączki i można jechać 🙂

 IMG_1168

IMG_1172

IMG_1198

IMG_1222

IMG_1259

IMG_1260

IMG_1313

IMG_1356

 IMG_1181

BLUZA –InstaShirt
LEGINSY – DeepTrip
BUTY – Puma
ROWER, KASK, RĘKAWICZKI – Decathlon
BIDON – Sigg

Zobacz także

Dodaj komentarz


6 − jeden =