Własny Kąt

przez PlanetaSue
0 komentarz

Każdy z nas powinien mieć w domu takie miejsce, gdzie może chwilę odsapnąć, odciąć się od świata i zwyczajnie pobyć ze sobą. Taki kąt do śmiechu, płaczu, zebrania myśli, czytania, pisania, bawienia się, odpoczywania czy zwykłego nicnierobienia. Takie miejsce, gdzie po powrocie z wyjazdu siada i mówi:

” Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”

Gdy byłam młodą dziewczyną, wchodzącą powoli w wiek nastoletni, mogłam namiętnie oglądać amełykańskie filmy o amełykańskich dzieciakach. To była czysta fascynacja, nie ukrywam. Ich świat, życie i domy, takie odległe od naszego, takie bajeczne, w końcu amełykańskie ;). Mogłam godzinami leżeć i wyobrażać sobie, że wchodzę w ich świat, żyję ich życiem. To była czysta magia, świat tak kolorowy, praktycznie bezproblemowy, gdzie wiele się działo, gdzie nie było czasu na nudę. Te ich szkoły, takie inne od naszych. Ich ubrania, kolorowe i odważne. I te ich pokoje. O mamusiu, jak ja uwielbiałam ich pokoje. Wielkie łóżka, plakaty, ogromne biurka, lustro i najważniejszy i zawsze obecny element – siedziska pod oknami. Wielkie LOVE!!!!

Fascynacja światem amerykańskim mi przeszła, chociaż szczerze muszę przyznać, ich seriale dalej uwielbiam, za to siedzisko było we mnie cały czas, a widok zaokrąglonych, dużych okien, tylko pobudzał moją wyobraźnię. Wiedziałam, że prędzej czy później będę musiała spełnić swoje dziecięce marzenie. Okazja nadarzyła się przy remoncie pokoju córki. Jednego byłam pewna, mimo tego, że nie mamy dużych okien, nadprogramowych metrów ( mamy raczej te ujemne 😉 ) i naprawdę małej przestrzeni pod oknem, siedzisko zmieszczę ;). Wystarczyło przyciąć parapet, wymienić grzejnik na mniejszy i coś tam się zmieściło. Dodatkowo siedzisko musiało być dla mnie również praktyczne, na małej przestrzeni liczy się każda szafeczka.  I jak już to siedzisko stanęło pojawił się mały problem z poduchami. Okazało się, że nasz rynek w tej kwestii jest raczej ubogi i poduch szytych na zamówienie nie było. Przez dłuższy czas musiałam się zadowolić kompletem poduch na krzesła, które niestety wymiarowo nie do końca pasowały, no ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma 😉 Do czasu. Kolejne poszukiwania specjalnej poduchy okazały się sukcesem. Trafiłam do świata Fabryki poduszek

Od samego początku pełen profesjonalizm połączony z przemiłą obsługą. Wiedziałam już po pierwszym mailu, że będzie ok :). Pani Natalia, serdecznie pozdrawiam, naprawdę zna się na tym co robi. Dokładnie wypytała mnie o wszystkie szczegóły, kilka razy się upewniając, czułam, że klient jest naprawdę ważny, a nie samo wciskanie produktu. Dodatkowo cena poduchy szytej na zamówienie nie jest zbyt wygórowana. Zamówienie zrealizowane bardzo szybko, a poduchy, które dostałyśmy, uszyte z dbałością o najmniejsze szczegóły. Pani Natalii muszę przyznać jeszcze dwa plusy. Pierwszy za zdejmowane pokrycie ( naprawdę nie pomyślałam !!!!! )  a drugi za ostatniego maila, w którym jest prośba o ostrożne otwieranie paczki, aby nie przeciąć materiału. To tylko świadczy o dbałości o klienta do samego końca. A uwierzcie mi, kiedy przecina się nową kurtkę przy otwieraniu paczki, takie przypomnienie jest na wagę złota. Myślałam, co by się do czegoś przyczepić, no ale nie ma :). Zadowolenie 100 %.

Siedzisko to na pewno ulubione miejsce Sue. Spędza tam naprawdę dużo czasu. Czyta, bawi się, gra na tablecie, pisze pamiętnik :). Mogę być spokojna, spełniając swoje marzenia, wiem, że zrobiłam ogromną frajdę mojej córce. A to najważniejsze 🙂

PS. To nie jest reklama, to jest propozycja, jakbyście fajnych poduszek szukali ( i nie tylko ) 🙂

IMG_7922

 

IMG_7927

 

IMG_7940

 

IMG_7951

 

IMG_7959

 

IMG_7980

 

IMG_7999

 

IMG_8007

 

IMG_8016

 

IMG_8024

 

IMG_8029

 

IMG_8042

 

IMG_8045

 

IMG_8053

 

IMG_8065

 

IMG_8078

 

SIEDZISKO I PODUSZKA – Fabryka Poduszek

PLAKAT – Babafu

FIGURKI – Sonny Angel

LEGINSY – Evc Dsgn

COTTON BALLS – allegro

Zobacz także

Dodaj komentarz


6 − trzy =