Wcale Nie Nudna, Biała Koszula

przez PlanetaSue
0 komentarz

 

IMG_0356

Początek roku szkolnego, urodziny cioci i babci imieniny, przedstawienia szkolne, święta, zakończenie roku szkolnego. Wiele okazji w życiu naszego dziecka i jeden wspólny mianownik – biała koszula.

Tak, zawsze króluje gdy dzieje się coś ważnego. Tak nam się kojarzy. Obowiązkowo i nudno. Wisi w szafie, używana kilka razy w roku, wisi aż dziecko z niej wyrośnie. Potem jej miejsce zajmuje kolejna,  może trochę inna, ale wciąż biała, wciąż obowiązkowa i nudna. Do niej koniecznie spódniczka z falbankami i białe rajstopki, do szkoły niech będą jednolite, ale na inne okazje zaszalejemy i wybierzemy te z hello kitty lub w kwiatuszki. A no i koniecznie lakierki. Dwa kucyki może sobie daruję. Tak, myślimy tylko biała koszula, reszta sama się dopowiada. Bo z białą koszulą jest trochę jak z klapkami kubota. Myślimy kubota, widzimy białe skarpety :).

A moda jest po to by się nią bawić. Tu nie ma ograniczeń.Tym bardziej teraz, gdy do dresów zakładamy buty na obcasie, gdy paski pasują do kropek, gdy cienkie tkaniny łączymy z grubymi. Wykorzystujmy to i bawmy się modą. Tu nie ma miejsca na nudę, a możliwości jest wiele, ok skarpetki do klapek sobie darujmy 😉

Ja nigdy nie lubiłam Sue w wydaniu ” grzecznej dziewczynki “. Zestaw z czarną spódniczką i białymi rajstopkami nie należy do moich ulubionych. Zdecydowanie wolę Ją ubraną trochę inaczej.

IMG_0363

 

IMG_0367

 

IMG_0393

 

IMG_0422

 

IMG_0441

 

IMG_0489

 

IMG_0500

 

IMG_0535

IMG_0633

IMG_04101

IMG_0677

MARYNARKA – Zara
KOSZULA – No name
SPODNIE – Next
BUTY – H&M

Zobacz także

Dodaj komentarz


− osiem = 0