Rozdarta Jestem

przez PlanetaSue
0 komentarz

Mam totalnego fioła na punkcie t-shirtów z napisami lub rysunkami. Gdyby nie zdrowy rozsądek moja i Sue szafa zostałaby nimi zawalona. Zakochałam się w nich jak tylko zaczęły się u nas pojawiać i ta miłość trwa do dziś.

Na początku aplikacje na koszulkach były grzeczne, spokojne, często nijakie. Na szczęście z czasem bluzki zaczęły nabierać mocy. Pojawiały się ciekawe wzory, zdjęcia i coraz odważniejsze i zabawniejsze napisy. Producentów takich t-shirtów przybywało jak grzybów po deszczu, a każdy z nich prześcigał się w pomysłach. Teraz ich wybór jest ogromny a dodatkowo na rynku pojawiły się też bluzy. Nudy nie ma.

Mimo zatrzęsienia rynku t-shirtami, staram się dokładnie przemyśleć mój wybór. Zanim kupię jakąś bluzkę myślę, analizuję, przeglądam strony. Nie chcę za chwilę żałować swojego zakupu, zwłaszcza, że mam w czym wybierać. Dlatego najczęściej przeglądam ofertę kilku sklepów, a i tak najczęściej kupuję u zaufanych producentów, gdzie znam już jakość i wiem, że bluzka będzie nam chwilę służyła.

Jednak raz na jakiś czas trafiam na nowość, której w ogóle oprzeć się nie mogę, ba nawet nie próbuję, bo wiem, że polegnę. Tak właśnie było w przypadku Flora Moral. Trafiłam do nich przypadkiem, zobaczyłam bluzkę “Rozdarta jestem” i padłam. MOJA!!!!!!!! I Sue też, bo okazało się, że mogę również zamówić w wersji mini. No i tyle z mojego zdrowego rozsądku, ale jakby co, to dalej twierdzę, że go mam :). A Floral Moral mogę spokojnie polecić. Wystraczy dziura, napis i jest moc 🙂

Kiedyś mówiło się, że to dodatki tworzą całość. Biżuteria, buty, torebka, to te rzeczy często decydowały o naszej stylizacji. Teraz śmiało można powiedzieć, że wystarczy “zwykły” t-shirt.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

BLUZKA – Floral Moral

SPODNIE – Zara

BUTY – Converse

Zobacz także

Dodaj komentarz


6 − pięć =