Nie Bądź Skromna, Kochanie

przez PlanetaSue
0 komentarz

Bo Cię zniszczą, wyśmieją i żywcem zakopią

Nie bądź skromna, Kochanie. Nie bój się własnych myśli i własnego zdania, wyrażaj je głośno, nie daj się, walcz kiedy trzeba, bo świat jest piękny Myszko, ale ludzie potrafią być okrutni. Oni mówią, że lubią ludzi skromnych, ale w rzeczywistości jest inaczej. Wchodzą im na głowę, zabierają im energię, radość, jedzą ich na śniadanie.

Nie Bądź skromna, Kochanie, bo skromność nie idzie w parze z sukcesem. I nie chodzi o sukces medialny, sławę, występ w telewizji czy celebryckie pozowanie na ściankach, to nic. Chodzi o Twój własny sukces, Twoje spełniane marzenia, Twoje realizowane pasje, Twoje wygrane życie. To jest sukces i wielkie szczęście, ale nie osiągniesz tego skromnością

Nie bądź skromna, Kochanie. Znaj swoją wartość i nie rób promocji, dla nikogo. Jesteś piękna i jesteś mądra. Idź śmiało przez życie, wyprostowana, z wysoko uniesioną głową, a gdy się potkniesz, gdy upadniesz, pamiętaj, że możesz wstać, bo jesteś wspaniała i dasz radę. Nie pozwalaj by toksyczni ludzie podcinali Ci skrzydła, bo możesz wszystko, jeśli tylko tego chcesz.

Nie bądź skromna, Kochanie, ale nie bądź przemądrzała. Między pewnością siebie a arogancją i ślepym zadufaniem jest cienka granica. Nie przekraczaj jej. Połącz pewność siebie z pokorą, a osiągniesz złoty środek.

Nie bądź skromna, Kochanie, ale słuchaj ludzi mądrych, obserwuj ich i ucz się od nich.

Nie bądź skromna, Kochanie, ale kiedy potrzebujesz – poproś, kiedy powinnaś – przeroś, kiedy dostaniesz pomoc – podziękuj. Nie stracisz nic, a wiele zyskasz.

Nie bądź skromna Kochanie, świat jest Twój, zdobywaj to o czym marzysz, dziel się tym co masz, idź śmiało.

Nie bądź skromna, Kochanie, wierz w siebie i szanuj się!!!!!

Nie bądź skromna, Kochanie…….

IMG_1908

 

IMG_1924

 

IMG_1929

 

IMG_1955

 

IMG_1987

 

IMG_1907

 

IMG_1891

 

IMG_2051

 

IMG_2043

 

IMG_2001

SUKIENKA – NoSweet

BUTY – Betula

Zobacz także

Dodaj komentarz


osiem − 6 =