My Monday Look With Evc Dsgn And Shoot Girl

przez PlanetaSue
0 komentarz

Wczoraj wieczorem, gdy wybierałam zdjęcia do dzisiejszego wpisu, uderzyło mnie jedno, córka mi dorasta. I dotarło to do mnie, gdy uświadomiłam sobie, że te leginsy z EVC DSGN, to kolejny, samodzielny i w pełni świadomy wybór Sue. Do tej pory to tylko ja wybierałam Jej ubrania, przynajmniej w zakupie. Sue chyba akceptowała te  moje wybory bo nigdy nie protestowała, a tata generalnie ma inne sprawy na głowie i wyposażenie szafy Sue jest Mu obce. A tu proszę,zmiany. Nie wiem czy mnie to bardziej przeraża czy cieszy. I już pomijając to całe bla bla bla o tym, że ja nie jestem gotowa, że dla mnie Ona jest jeszcze malutka, to Jej wybory, jeśli chodzi o ubrania, wcale mnie nie martwią.

Leginsy to jeden z naszych zakupów na Mustache Yard Sale. Tu miałyśmy pewien problem. Sue chciała misie, ja lego, a tatusiowi było wsio ryba. Kto wygrał, widać. To w sumie nie jest istotne, bo wszystko od EVC DSGN jest niesamowite. Myślicie, że te misie są strasznie słodkie? To spójrzcie uważnie, taka niespodzianka ;).  Lubimy takie cudeńka.

A bluza to oczywiście Shoot Girl. Jeden z moich ulubionych zakupów. Teraz, po kilku miesiącach użytkowania, mogę z ręką na sercu potwierdzić, że jakość jest na najwyższym poziomie. Mimo wielokrotnego prania, a Sue naprawdę często w niej pomyka, bluza wygląda jak nowa. Kolor bez zmian, napis bez zmian, fason bez zmian. Można brać 😉

IMG_5861

 

IMG_5851

 

IMG_5938

 

IMG_5956

 

IMG_5959

 

IMG_5968

 

IMG_5992-horz

 

IMG_6042

 

IMG_6095

 

IMG_6118

 

IMG_6152

 

IMG_6165

 

IMG_6170

 

IMG_6210

 

IMG_6432-horz

 

IMG_6466

 

IMG_5906

 

 

BLUZA – Shoot Girl

LEGINSY – Evc DSGN

BUTY – Nike Jordan

Zobacz także

Dodaj komentarz


− trzy = 4