My Monday Look With Czesiociuch And ZombieDash

przez PlanetaSue
0 komentarz

IMG_5369

Mamy fajnie. Wiecie dlaczego? Bo pod nosem mamy las, a do lasu furtkę osobistą. Gdy mamy ochotę na spacer, gdy trochę czasu brak, gdy nie mamy ochoty wypuszczać się na Warszawę to mamy las :). Tak od wyjścia z domu, dotarcie na miejsce zajmuje nam pewnie ze dwie minuty. I zaraz po przekroczeniu magicznej furtki, możemy spacerować sobie w ciszy, z dala od ulicznego zgiełku i betonowych chodników.

A na spacerze wiadomo, przede wszystkim musi być wygodnie, ale wygodnie nie znaczy niechlujnie. I są takie firmy, które doskonale o tym wiedzą. Idealnie łączą wygodę z niebanalnym stylem i perfekcyjnym wykończenie. Ich projekty nie są byle jakie, nie giną w tłumie, nie idą w zapomnienie.

Dla Czesiociucha straciłam serce już dawno, i trochę kasy też ;). Już po zakupie pierwszych spodni wiedziałam, że to nie będzie nasze ostatnie spotkanie. Potem przyszły kolejne, a potem kolekcja z Reserved. I znowu oprzeć się nie mogłam. Te spodnie zachwyciły nie tylko mnie. To był przede wszystkim wybór Sue. Zrobiła oczy kota ze Shrek’a, przymierzyła, powygłupiała się w przymierzalni i tym mnie załatwiła. Bo Ona wie jak mnie podejść 🙂

Bluzka od Zombie dash to kolejny dowód na to, że warto zaufać naszym. I kolejny wybór Sue. Gdy ciocia z wujkiem chcieli zrobić Jej prezent, bez namysłu powiedziała: “Ja chcę taką”. Powiem szczerze, że lubię gdy jej wybory idą w tym kierunku ;).

IMG_5343

IMG_5347

IMG_5354

IMG_5404-horz

IMG_5420

IMG_5432

IMG_5439

IMG_5462

IMG_5493

IMG_5514

IMG_5563

IMG_5583

IMG_5468

[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=hhfMTIhia9c[/embedyt]

SPODNIE – Czesiociuch By Reserved Kids

BLUZKA – ZombieDash

BUTY – Lacoste

Zobacz także

Dodaj komentarz


− 2 = sześć