Mustela Bebe

przez PlanetaSue
0 komentarz

Dziecięca skóra. Bez pryszczy, zmarszczek, plam. Pachnąca i gładka. Taka właśnie powinna być jak najdłużej skóra naszych dzieci. Taka powinna być, bo ma prawo, bo wręcz taka być musi. Idealna.

Od początku dbałam o skórę Sue. Żele pod prysznic, balsamy do ciała, kremy do twarzy. Kupowałam produkty znanych, i jak mi się wydawało, dobrych firm. I naprawdę ich używałam. Do każdej kąpieli, po każdej kąpieli i do każdego wyjścia z domu. Naprawdę, z ręku na sercu, bez żadnej ściemy, zawsze dbałam o delikatną skórę mojej córki.
Sue miała około półtora roczku, gdy górną część Jej pleców pokryły drobne krosteczki. Nie poleciałam z tym do lekarza, ja nie z tych panikujących, ale tak przy okazji zapytałam się pediatry, co z tym zrobić. I co usłyszałam?: ” To potówki, musi pani nawilżać Jej skórę “. Moje zdziwienie pewnie byłoby takie samo, gdyby obok mnie stanął kosmita. Jak to nawilżać??? A co ja niby robię po każdej kąpieli????
Kilka dni później żaliłam się koleżance. Że te potówki mnie drażnią, że nie taka powinna być skóra małego dziecka, że ja przecież dbam i nawilżam, że używam “dobrych” kosmetyków, że muszę coś coś z tym zrobić. I wtedy koleżanka powiedziała mi, że Jej córce, która ma naprawdę poważne problemy skórne pomagają kosmetyki Mustela, i z tego co wie, spokojnie można je stosować też do skóry normalnej. Pobiegłam do apteki zaraz po pracy. Na początek kupiłam mały żel do kąpieli i mleczko do ciała. Tak na próbę. Potówki zniknęły po kilku dniach i już się nie pojawiły.
To było pięć lat temu. Wciąż szczególnie dbam o skórę Sue i wciąż używam kosmetyków Mustela. Żel do kąpieli, mleczko do ciała, krem do twarzy ( na zimę specjalny cold ), chusteczki nawilżające, to nasz zestaw obowiązkowy. Jak dla mnie Mustela nie ma żadnych minusów. Nawet cena, która na początku rzeczywiście trochę mnie bolała, teraz już nie razi, bo przy takiej wydajności kosmetyków śmiem twierdzić, że wychodzi tak samo jak tańsze kosmetyki, które kończą się zdecydowanie szybciej. Zresztą, skórę mamy jedną, dbajmy o nią dobrze od początku.

Zobacz także

Dodaj komentarz


sześć − = 5