Książka Na Weekend – To Nie Do Wiary

przez PlanetaSue
0 komentarz

Muszę iść na studia. Najlepiej zaraz. Interesuje mnie kierunek, na którym uczą wszystkiego. Od głupot typu “dlaczego na żółwia mówimy żółw” po sprawy ważniejsze i poważniejsze, jakieś polityki, biznesy, interesy. Cokolwiek, byle się podszkolić bo nie wyrabiam.

IMG_4682

 

Bo niby człowiek uczy się całe życie. Bo niby ja już trochę żyję na tym świecie to cosik tam wiedzieć powinnam. A tu ZONK. Wiem tyle co nic. Nul. Zero. I wiecie kto mi to uświadamia? Nie, wcale nie Doda ze swoim wysokim IQ. Tylko moja własna córka. Nosiłam. Cycka dawałam ( no dobra krótko, ale liczyć się powinno) . Po dupce całuje. A tu tak się odwdzięcza. Z matki idiotkę robi. Codziennie. Bo ja niby rozumiem, że dziecko się rozwija, że świat poznaje, że chce wiedzieć. Ale no ludzie, jak mi Sue czasem pytanie zada to ja wymiękam. Szukam mądrej odpowiedzi, przede wszystkim prawdziwej. Czasem się uda. Rosnę wtedy, prostuję się, głowę do góry zadzieram, pierś wypinam i myślę sobie ” Doda to pikuś przy mnie “. No ale są i takie pytania, że…….
Człowiek na pewno jednego w życiu się uczy.Trzeba sobie jakoś radzić. Wiadomo przecie, że ja na żadne studia nie pójdę. Po pierwsze takich co by mi życie ułatwiły nie ma, a po drugie troszku mi na nie czasu szkoda. Radzę sobie więc jak mogę, książkami się posiłkuję, licząc że one choć trochę zaspokoją potrzeby mojej córki. A że ja książki kocham, to z całej siły próbuję i Sue nimi zarazić. Kupuję Jej co chwilą nowe sztuki i cieszę się jak głupia gdy pukam do Jej pokoju i :

ja: ” Kochanie, co robisz ?”
Sue: ” Czytam sobie”

MIÓD NA ME SERCE

 

IMG_4689

IMG_4692

IMG_4708

IMG_4728

IMG_4742

IMG_4743

IMG_4744

IMG_4753

 

KSIĄŻKA –  To Nie Do Wiary

Zobacz także

Dodaj komentarz


9 + = osiemnaście