KRÓLowa… ®

przez PlanetaSue
0 komentarz
Na polskim rynku modowym dzieje się coraz więcej. Nowi projektanci pojawiają się jak grzyby po deszczu. Młodzi, zdolni i ambitni, z ciekawym spojrzeniem ożywiają polską modę, sprawiając, że coraz więcej ludzi szuka ubrań w sieci, rezygnując ze znanych sieciówek. Odnoszę jednak wrażenie, że większość tych projektów utrzymana jest w podobnym klimacie. Jakiś czas temu, gdy szukałam w sieci czegoś „ zwykłego „ to miałam mały problem.


Aleksandra Król – projektantka mody, pojawiła się na naszym rynku stosunkowo niedawno. Jej kolekcja jest, zmysłowa i elegancka, znacznie różniąca się od tego, co do tej pory proponowali nam młodzi projektanci.  Minimalizm, mega kobiecość i wielka dbałość o szczegóły czynią projekty Oli wyjątkowymi, takimi,  o jakich marzy na pewno każda kobieta. Wyjątkowymi w tej kolekcji są jednak przede wszystkim wersje mini dla młodszych dam. Takie same sukienki dla mamy i córki – SŁODKO!!!!! Ola, strzał w dziesiątkę!!!!
 
Sue swoją sukienką jest zachwycona. Obroty mogłaby robić w niej chyba cały dzień. Sukienka układa się pięknie nie tylko przy obrotach, ale zachowuje się jak druga skóra przy każdym ruchu dziecka. Piękny kolor, idealny krój, perfekcyjne wykonanie, jednym słowem CUDO !!!!!
 
My na pewno będziemy stałymi klientkami !!!
 
Olu, dziękujemy ♥


I wielkie DZIĘKUJĘ dla osobistej asystentki, cioci Marty M. ♥

 
 
SUKIENKA – Aleksandra Król
 

Zobacz także

Dodaj komentarz


− pięć = 2