Fun Climb

przez PlanetaSue
0 komentarz

Warszawa to moje miasto, zdecydowanie. Mimo tego, że jestem słoikiem, pfffffffffff, to właśnie tu jest mój dom. Inaczej już myśleć nie mogę i nawet nie chcę. Kocham Warszawę. Za pęd, za życie, które czuć dookoła, za różnorodność i za możliwości jakie daje mi to miasto. Tu nie sposób się nudzić. A ja właśnie nudy najbardziej w życiu nie lubię. Między innymi właśnie dlatego duże miasta mają u mnie przewagę nad małymi.

Uwielbiamy pokazywać Sue życie. Cieszy nas ogromnie, kiedy mała ma możliwość spróbowania nowych rzeczy, kiedy jest głodna wrażeń i z wielką chęcią łapie nowości. To rozwija w Niej ciekawość świata, daje nowe doświadczenia, ubarwia życie.

Na ściankę wspinaczkową Sue jechała mocno zaciekawiona. To była Jej pierwsza wspinaczka i mimo moich opowieści, trochę się matka kiedyś wspinała 🙂 , nie do końca mogła to sobie wyobrazić. Na szczęście na miejscu okazało się, że mała radzi sobie naprawdę dobrze. Mimo niskiego wzrostu, który jest lekkim utrudnieniem przy wspinaczce, Zu zdobyła kilka szczytów, a Jej radość była przy tym niesamowita. Było zmęczenie, pot i wielki uśmiech. Jeszcze przed wyjściem musieliśmy Jej obiecać, że na pewno tu wrócimy.

Wspinaczka rozwija siłę i koncentrację, uczy sprytu. To doskonała rozrywka dla całej rodziny, a FunClimb zapewnia ścianki dla wszystkich. I tych całkowicie zielonych i dla zaawansowanych we wspinaczce. To idealne miejsce na spędzanie wspólnie wolnego czasu i pokazanie czegoś nowego dzieciom. I uwaga, Oświęcim, Kraków i Gdańsk też mają swoje ścianki. Gdziekolwiek, wstąp koniecznie i baw się dobrze 🙂

IMG_3555

IMG_3569

IMG_3581

IMG_3598

IMG_3622

IMG_3643

IMG_3646

IMG_3709

IMG_3728

Zobacz także

Dodaj komentarz


5 × = dziesięć