Czas Z Dzieckiem – Czas Na Dynię

przez PlanetaSue
0 komentarz

 

IMG_7759

Pod koniec wakacji, gdy zaczynam akceptować zbliżającą się jesień, zaczynam spisywać swoje pomysły na spędzanie wolnego czasu z Sue. Wiem, że nadchodzi czas, który w większości spędzimy w domu i nie chcę, by te godziny upływały nam przed telewizorem, dlatego też staram się do niego przygotowywać wcześniej. To jest dobre rozwiązanie dla wszystkich. Sue uczy się spędzać swój wolny czas na wiele sposobów, a dodatkowo spędza te chwile z nami. My odkładamy “sprawy ważniejsze” na bok, co zdecydowanie wychodzi nam na dobre. Ten czas wspólny nas zbliża, a ja zawsze chciałam mieć mocną rodzinę.

Oprócz gotowych rozwiązań, staram się wyłapywać chwile, święta, okazje. To są tylko momenty, warto więc z nich korzystać, bo kolejne pojawią się dopiero za 12 miesięcy. Nas to w sumie niewiele kosztuje, a dla dziecka znaczy naprawdę dużo.

Kilka dni temu wróciłam do domu z dynią. Dynia, taka normalna, pomarańczowa, okrągła. Pełno ich teraz, wiadomo, idzie halloween. Niby nie nasze święto, niby nie obchodzimy, ale w sumie dynię wyciąć możemy. Mnie kosztowała kilka złotych i wtarganie na górę. Uśmiech córki – bezcenny, jest najlepszym dziękuję. Umowa była prosta. Sue sama wymyśla wzór, a w wycięciem zajmie się tata. Dla nas proste i bezproblemowe zajęcie, a Sue dało wiele radości.

A Wy jak spędzacie wolny czas z dzieckiem ????

 

IMG_7772

 

IMG_7779

 

IMG_7787

 

IMG_7810

 

BLUZKA – Zombie Dash

SPODNIE – No name

Zobacz także

Dodaj komentarz


− trzy = 6